Sporťáček 2013

Sportovní náborový festival

V Praze se dne 7.9.2013 uskutečnil 3. ročník jedné z největších sportovních akcí pro děti – náborový festival sportu – Sporťáček. Naše tělovýchovná jednota se letos účastnila poprvé. Letošní ročník byl spojen a zahajoval Měsíc náborů do sportovních klubů – projekt Prahy Sportovní, tohoto projektu se naše TJ také účastní. Festival navštívilo přes 6000 lidí včetně 1800 osob z prezentujících klubů, oddílů a svazů. V průběhu dne plného sportu čekalo na návštěvníky 113 stanovišť k vyzkoušení, která reprezentovala přes 80 sportovních odvětví. Na místě byly prezentovány všechny sporty tak, aby se daly v maximální míře vyzkoušet.

Příští ročník budeme chtít ukázat mnohem více. Protože je zde možnost udělat ukázku na podiu, chceme tuto možnost využít a předvést, co naši cvičenci zvládnou.

Rád bych poděkoval všem cvičencům, rodičům a trenérům, kteří se této letošní akce zúčastnili a věnovali kousek času na prezentaci tohoto bojového umění.

DĚKUJI