TJ KARATE PRAHA

Závodní úspěchy

Naši cvičenci se pravidelně zúčastňují soutěží po celé České republice. Pravidelně každý rok máme zastoupení na MČR v několika kategoriích a zisk nějaké medaile.

Tabulka medailí je převzata z centrálního úložiště výsledků ČSKe KarateRec.

Rok Zlato Stříbro Bronz Celkem
2018 7 2 3 12
2017 2 8 9 19
2016 5 4 6 15
2015 4 5 19 28
2014 2 8 11 21
2013 3 1 12 16
2012 1 5 8 14
2011 7 8 19 34

Výsledky zavodů

Zobrazeni závodů od data:


Mistrovství České republiky 2018

8. - 9.12.2018 - místo konání Jindřichův Hradec
5. místoJanečková Magdalenakumite dorostenky (14-15) -47kg
5. místoRoller Jankumite muži -67kg
5. místoKnesel Jakubkumite muži U21 -67kg
7. místoDunai Andrejkumite st. žáci +60kg





XXV. Vánoční cena Mladé Boleslavi

1.12.2018 - místo konání Mladá Boleslav
Zlatá medaile1. místoDunai Andrejkumite st. žáci +60kg
Bronzová medaile3. místoVašíček Jankumite dorostenci +70 kg
5. místoŠalomová Jessicakata ml. žákyně (10-11)
5. místoVašíček Jankata senioři +18
5. místoVašíčková Terezakumite Mladší žákyně 10-11 -42 kg





MČR FSKA 2018

24.11.2018 - místo konání Česká Lípa
Stříbrná medaile2. místoVašíček JanKATA Master muži + 40
Bronzová medaile3. místoBukovanská MarkétaKATA Dívky 13-14 let 9,8,7 kyu
Bronzová medaile3. místoVašíček JanKATA DUO Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoRoller JanKATA DUO Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoBukovanský RadekKATA DUO Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoPurgert AngeloKATA DUO Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoPurgert AngeloKATA Master muži + 40
Bronzová medaile3. místoBukovanská ŠárkaKATA TEAM Dorostenky + juniorky 14 -17 let
Bronzová medaile3. místoČervená KláraKATA TEAM Dorostenky + juniorky 14 -17 let
Bronzová medaile3. místoZárubová AnetaKATA TEAM Dorostenky + juniorky 14 -17 let
Bronzová medaile3. místoBartoš JanKATA TEAM Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoRoller JanKATA TEAM Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoVašíček JanKATA TEAM Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoLampe AjdaKATA Ženy 18  34 let 6 kyu - Dan
Bronzová medaile3. místoBukovanská ŠárkaMODELOVÉ SITUACE Dorostenky + juniorky 14 -17 let
Bronzová medaile3. místoČervená KláraMODELOVÉ SITUACE Dorostenky + juniorky 14 -17 let
Bronzová medaile3. místoBukovanský RadekMODELOVÉ SITUACE Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoPurgert AngeloMODELOVÉ SITUACE Muži 18 a výše
5. místoVašíčková TerezaKATA Dívky 11-12 let 6 kyu -Dan
5. místoČervená KláraKATA DUO Dorostenky + juniorky 14 -17 let
5. místoBukovanská ŠárkaKATA DUO Dorostenky + juniorky 14 -17 let
7. místoFiedorová AnnaKATA Dívky 11- 12 let 9,8,7 kyu
7. místoZárubová AnetaKATA Dívky 15 -17 let 6 kyu- Dan
9. místoČerný JanKATA Chlapci 11- 12 let 9,8,7 kyu