Soutředění rs Tomášov 18.8. - 25.8.2018

Soustředění proběhlo v pořádku, ztráty byly jen na potu a tuku. Letošní soustředění bylo po mnoha a mnoha letech jedno z nejvíce obsazených. Jsme rádi, že letos jelo velké množství menších karatistů a tak oddíl nejmenších měl 17 členů. Oddíl závodníků byl rozšířen o pokročilé cvičence a dostalo se jim náročného tréninku závodníků.
Soustředění nám obohatili dva milí hosté, Iva Keslová, reprezentační trenérka kata a Lukáš Janda, několikanásobný mistr ČR v katách. Udělali nám vynikající seminář zaměřený na pokročilé a závodníky v katách, aby jejich provedení kata bylo v souladu s trendem WKF.

I na tomto soustředění jsme připravili oddechovou část pro mladší cvičence. Sportovní disciplíny na motivy pevnosti Boyard.
Disciplíny byly pro družstva i jednotlivce náročné a někdy se stalo, že úkol nebyl splněn.
Družstva musela nejdříve získat 3 klíče, aby mohli odemknout truhlu s vylosovaným číslem klíčového slova. Toto slovo museli uhádnout na základě získaných indicií. Klíčové disciplíny byly určeny pro jednoho zástupce družstva. Někdy se stalo, že zvolený zástupce měl být spíše na jinou disciplinu a tak klíč nezískali. V tomto případě jsme měli hodného zástupce velkého Shoguna, který za správně odpovězenou otázku klíč družstvu dal. Pokud nevěděli správnou odpověď, museli klíč vylovit. Disciplíny pro získání indicií museli splnit všichni z družstva a i tak se podařilo indicii nezískat. Pro získání chybějících indicií muselo družtvo obětovat člena, který pak nemohl radit při hledání klíčového slova. Pokud uhádli správné klíčové slovo, tak si družstvo mohlo užívat získaného pokladu.

Fotogalerie

Fotografie ze soustředění, které nebyly publikovány na sociálních sítích v průběhu soustředění.
Fotogalerie k prohlédnutí