TJ KARATE PRAHA

10.12.2018

Již VII ročník naší oddílové soutěže. Více jak 40 cvičenců se pustilo do soutěžení o vánoční odměny.

Velice nás těší zájem o tuto soutěž, kde se rodiče mohou podívat jak se jejich děti zlepšují a vidět jak cvičí pokročilejší cvičenci.
Byli zde k vidění i výkony cvičenců, kteří se pravidelně zúčastňují závodů a pravidelně bojují o medailová umístění. Toto je velice dobrý vzor i méně pokročilé cvičence, co mohou všechno dokázat.

Fotogalerie ze závodu je k dispozici na DlouhanWorks nebo galerii

Zlatá medaile1. místoAdam HavrdaKihon chlapci do 8 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoSebastien PurgertKihon chlapci do 8 let bez STV
Bronzová medaile3. místoDaniel HavrdaKihon chlapci do 8 let bez STV
Bronzová medaile3. místoTobias KalátKihon chlapci do 8 let bez STV
Zlatá medaile1. místoKristina DordiakKihon dívky do 8 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoElena ŠtěpánkováKihon dívky do 8 let bez STV
Bronzová medaile3. místoSára HudečkováKihon dívky do 8 let bez STV
Bronzová medaile3. místoKamilla LespuchKihon dívky do 8 let bez STV
Zlatá medaile1. místoNicolas PurgertKihon chlapci a dívkydo 9 - 10 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoLeontína AdámkováKihon chlapci a dívky 9 - 10 let bez STV
Bronzová medaile3. místoKateřina PřibíkováKihon chlapci a dívky 9 - 10 let bez STV
Zlatá medaile1. místoEmma SmetanováKihon dívky 11 let bez STV
Zlatá medaile1. místoKritýna HromádkováKata dívky do 7 let 8.kyu
Zlatá medaile1. místoJirka KvideraKata chlapci do 9 let 8. a 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoAntonín PřistoupilKata chlapci do 9 let 8. a 7.kyu
Bronzová medaile3. místoDavid DavidKata chlapci do 9 let 8. a 7.kyu
Bronzová medaile3. místoJosef ChudobaKata chlapci do 9 let 8. a 7.kyu
Zlatá medaile1. místoEliška PokornáKata dívky 9 - 10 let 8. a 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoKateřina VislockáKata dívky 9 - 10 let 8. a 7.kyu
Bronzová medaile3. místoSophie JuhászováKata dívky 9 - 10 let 8. a 7.kyu
Bronzová medaile3. místoKateřina TurkováKata dívky 9 - 10 let 8. a 7.kyu
Zlatá medaile1. místoOndra HummelKata chlapci 11 let 8. a 7.kyu
Zlatá medaile1. místoAneta NovákováKata starší žákyně 12 - 13 let 8. a 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoBeata NovákováKata starší žákyně 12 - 13 let 8. a 7.kyu
Bronzová medaile3. místoIzabela ZemanováKata starší žákyně 12 - 13 let 8. a 7.kyu
Bronzová medaile3. místoAnna FiedorováKata starší žákyně 12 - 13 let 8. a 7.kyu
Zlatá medaile1. místoŠimon ŠoršKata chlapci do 14 let 8.kyu
Zlatá medaile1. místoKlaudie VitnerováKata dorostenky 14 - 15 let 8. a 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoEliška PotočníkováKata dorostenky 14 - 15 let 8. a 7.kyu
Zlatá medaile1. místoViktorka GajdošováKata dívky do 9 let 6.kyu a vyšší
Zlatá medaile1. místoTereza VašíčkováKata mladší žákyně 10 - 11 let 6.kyu a vyšší
Stříbrná medaile2. místoJessica ŠalomováKata mladší žákyně 10 - 11 let 6.kyu a vyšší
Bronzová medaile3. místoPham Mai TrankKata mladší žákyně 10 - 11 let 6.kyu a vyšší
Zlatá medaile1. místoAndrej DunaiKata starší žáci 12 - 13 let 6.kyu a vyšší
Zlatá medaile1. místoJan VašíčekKata dorostenci 14 - 15 let 6.kyu a vyšší
Stříbrná medaile2. místoVojtěch MeszárošKata dorostenci 14 - 15 let 6.kyu a vyšší
Zlatá medaile1. místoMagda JanečkováKata dorostenky 14 - 16 let 6.kyu a vyšší
Stříbrná medaile2. místoŠárka BukovanskáKata dorostenky 14 - 16 let 6.kyu a vyšší
Zlatá medaile1. místoAneta ZárubováKata juniorů 6.kyu a vyšší
Stříbrná medaile2. místoDavid KubákKata juniorů 6.kyu a vyšší
Zlatá medaile1. místoEliška Pokorná, Viktorka GajdošováKata duo do 10 let
Stříbrná medaile2. místoDavid David, Jirka KvideraKata duo do 10 let
Bronzová medaile3. místoKateřina Vislocká, Sophie JuhászováKata duo do 10 let
Zlatá medaile1. místoHavrda Lukáš, Havrda AdamKata duo muži bez STV
Zlatá medaile1. místoPotočníková Eliška, Nováková Beatakata duo dívky 7.kyu
Zlatá medaile1. místoMagda Janečková, Aneta ZárubováKata duo dívky 6.kyu a vyšší
Stříbrná medaile2. místoJessica Šalomová, Tereza VašíčkováKata duo dívky 6.kyu a vyšší