Praha 3 Žižkov

Základní škola Chelčického ulice 43/2614

Tréningy začátečníků:
Pondělí od 17:00 do 18:00
Středa od 17:00 do 18:00

Tréningy pro pokročilé:
Pondělí od 18:00 do 19:30
Středa od 18:00 do 19:00 trénink KATA
Středa od 19:00 do 20:00 trénink KUMITE

Tréningy závodníků:
Pondělí od 19:30 do 21:00
Středa od 18:00 do 19:00 trénink KATA
Středa od 19:00 do 20:00 trénink KUMITE

Trenéři
Jan Bartoš 4.Dan, trenér 2.třídy, zkušební komisař 2.třídy
Jan Moravec 4. Dan, trenér 3.třídy
Vojtěch Mészáros 2. Dan, trenér 3. třídy
Radek Bukovanský 1. Dan, trenér 2. třídy, zkušební komisař 3. třídy, rozhodčí 3. třídy
Jan Vašíček 1. Dan, trenér 2. třídy, zkušební komisař 3. třídy, rozhodčí 3. třídy
Angelo Purgert asistent pro nábor a děti
Šárka Purgertová asistent pro nábor a děti

Tréninky začínají 3.9. v 17:00.

Spojení: Tramvaj číslo 5, 9 nebo 26 stanice Olšanské náměstí
Metro “A” stanice Flora




Zde jsou webové stránky školy: http://www.zschelcickeho.cz/


Mapa

Pro lepší orientaci

Členové

Seznam členů a jejich závazky
Počet aktivních členů : 58

Aktualizace dne: 3.11.2017

Jméno STV První
pololetí
Druhé
pololetí
Známka
2018
Zkoušky
STV
Soustředění
Allard Emma d
Barkai Ben 6
Battaglia Linda 7
Černý Hugo 8
Černý Jan 8
Dordyak Kristina
Dunai Andrej 5
Fait Jan d
Fiala Vladimír 1
Fiedorová Anna 8
Gajdošová Viktorie 7
Hájková Tereza d
Haughton Damian
Havrda Adam
Havrda Daniel
Havrda Lukáš
Heger Filip
Heger Martin
Hegerová Monika
Hriscu Alina Mariana 6
Hudečková Sára
Chadzitaskos Goce 6
Chudoba Josef 8
Janečková Magdalena 4
Klimeš Ondřej 3
Lespuch Kamilla
Mészároš Vojtěch 3
Mészárošová Kristýna 8
Moravcová Veronika 6
Moravec Daniel 4
Naar Matěj 3
Nejedlý Jakub 5
Nejedlý Matěj 5
Nováková Aneta 7
Nováková Beáta 7
Otčenáš Adam
Pham Mai Trang 6
Pokorná Eliška 7
Potočníková Eliška 7
Přistoupil Antonín 8
Purgert Angelo 6
Purgert Nicolas
Purgert Sebastien
Purgertová Šárka 8
Rücklová Alžběta 7
Růžička Šimon 8
Říha Václav
Smetanová Emma
Šalomová Jessica 5
Šolc Michal d
Vajrauchová Viola
Vašíček Jan ml. 3
Vašíčková Tereza 5
Vocásek Luboš
Zárubová Aneta 5
Zemanová Izabela 8
Žížala Milan
Žížalová Žaneta 7