Výsledky závodů

Výsledky našich závodníků

Tabulka medailí převzata z KarateRec - TJ KARATE Praha

Rok Zlatá medaile Zlato Stříbrná medaile Stříbro Bronzová medaile Bronz Celkem
2018000 0
2017289 19
2016546 15
20154519 28
20142811 21
20133112 16
2012158 14
20117819 34
20102513 20
200921021 33
20081515 21
2007133 7
2005001 1
Celkem3062137229


Pohár Nadějí 2018

7.4.2018 - místo konání Česká Lípa

Zlatá medaile1. místoVašíčková Terezakumite žákyně 10 - 11 let -35 kg
Zlatá medaile1. místoZárubová Anetakata dorostenky 14 - 15 let 8. a 7. kyu



MČR FSKA 2017

25.11.2017 - místo konání Česká Lípa

Bronzová medaile3. místoLampe AjdaKATA Ženy 18 - 34 let 6 kyu - Dan
Bronzová medaile3. místoZárubová AnetaKATA Dívky 15 -17 let 9,8,7 kyu
Bronzová medaile3. místoVašíčková TerezaKATA Dívky 9 -10 let 6 kyu – Dan
Bronzová medaile3. místoPurgert AngeloSebeobrana Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoBukovanský RadekSebeobrana Muži 18 a výše



24. ročník Vánoční ceny Mladé Boleslavi

18.11.2017 - místo konání Mladá Boleslav

Bronzová medaile3. místoDunai AndrejKumite Starší žáci (12-13 let) +60 kg



NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo

11.11.2017 - místo konání Praha

Stříbrná medaile2. místoFait Jankumite team muži
Stříbrná medaile2. místoRoller Jankumite team muži
Stříbrná medaile2. místoŠolc Michalkumite team muži
Bronzová medaile3. místoFait Jankumite muži -84kg
5. místoŠolc Michalkumite muži BRH



Wakizashi Cup 2017

28.10.2017 - místo konání Nymburk

Zlatá medaile1. místoZárubová AnetaKATA team
Zlatá medaile1. místoZárubová AnetaKATA Dorostenky (14 -15 let) 8.Kyu + 7.Kyu
Stříbrná medaile2. místoVašíčková TerezaKumite Mladší žákyně -35 kg
5. místoVašíček JanKata dorostenci 14 - 15 let 6.kyu
5. místoVašíček JanKumite dorostenci 14 - 15 let -52 kg 6.kyu



Letní Olympiáda dětí a mládeže 2017

24. – 29. 6. 2017 - místo konání Brno

5. místoVašíčková TerezaKumite Mladší žákyně -35 kg



Přebor Prahy 2017

6.5.2017 - místo konání Praha

Zlatá medaile1. místoVašíček JanKUMITE Starší žáci (12-13 let)  -52 kg
Zlatá medaile1. místoLžičař OldřichKATA Masters muži (+40 let) 6.Kyu a vyšší
Zlatá medaile1. místoKulan KryštofKUMITE Senioři (+18 let) BRH
Zlatá medaile1. místoKubák DavidKATA Junioři (16-17 let)
Zlatá medaile1. místoRoller JanKUMITE Senioři (+18 let) -67 kg
Zlatá medaile1. místoPechar JosefKUMITE Junioři (16-17 let) -55 kg
Stříbrná medaile2. místoVašíčková TerezaKUMITE Mladší žákyně II. (10-11 let) -35 kg
Stříbrná medaile2. místoPlesník JanKATA Chlapci (12-15 let) 8.Kyu + 7.Kyu
Stříbrná medaile2. místoLžičař DavidKUMITE Starší žáci (12-13 let) -60 kg
Bronzová medaile3. místoJanečková MagdalenaKATA Starší žákyně (12-13 let)
Bronzová medaile3. místoPechar JosefKATA Senioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (+16 let)
Bronzová medaile3. místoŠvarc PetrKUMITE Senioři (+18 let) BRH
Bronzová medaile3. místoJabali MichelKATA Senioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (+16 let)
Bronzová medaile3. místoŠvarc PetrKUMITE Senioři (+18 let) -84 kg
Bronzová medaile3. místoŠalomová JessicaKATA Dívky (-11 let) 8.Kyu + 7.Kyu
Bronzová medaile3. místoKulan KryštofKUMITE Senioři (+18 let) +84 kg
5. místoMoravcová VeronikaKATA Mladší žákyně II. (10-11 let)
5. místoZárubová AnetaKATA Dívky (12-15 let) 8.Kyu + 7.Kyu
5. místoVašíčková TerezaKATA Mladší žákyně II. (10-11 let)
5. místoMoravec DanielKUMITE Dorostenci (14-15 let) -52 kg
5. místoMoravec DanielKATA Dorostenci (14-15 let)
7. místoPokorný AlexanderKUMITE Mladší žáci II. (10-11 let) -35 kg
7. místoRoller JanKATA Senioři (+16 let)



NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo

9.4.2017 - místo konání Česká Lípa

5. místoŠolc MichalKumite muži +84kg
5. místoFait JanKumite muži -84kg
5. místoFait JanKumite muži BRH



Pohár Nadějí 2017

8.4.2017 - místo konání Česká Lípa

Bronzová medaile3. místoLžičař Davidkumite starší žáci 12 - 13 -60 kg
Bronzová medaile3. místoVašíčková Terezakumite žákyně 10 - 11 let -35 kg
5. místoVašíčková Terezakata žákyně 10 - 11 let +6.kyu



KAMIWAZA CUP 2017

25. 3.2017 - místo konání Praha

Zlatá medaile1. místoKubák Davidkumite chlapci 14-16 let open
Zlatá medaile1. místoZárubová Anetakata dívky 12-15 let 8.kyu
Stříbrná medaile2. místoPechar Josefkumite chlapci 14-16 let open
Stříbrná medaile2. místoŠalomová Jessicakata dívky 7-9 let 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoKubák Davidkata chlapci 14-16 let 7-6.kyu
Bronzová medaile3. místoŠalom Lukáškata chlapci 6-8 let 7. kyu
Bronzová medaile3. místoBondarenko Veronikakumite dívky 12-14 let 9-6.kyu
Bronzová medaile3. místoBondarenko Veronikakata dívky 11-14 let 7.kyu
Bronzová medaile3. místoLe Nhat Davidkata chlapci 11-13 let 8.kyu



KESL CUP 2017

4.3.2017 - místo konání Praha

Stříbrná medaile2. místoŠvarc PetrKUMITE muži (18 let a více) - 84 kg
Stříbrná medaile2. místoŠolc MichalKUMITE muži (18 let a více) + 84 kg
Bronzová medaile3. místoLžičař DavidKUMITE starší žáci (12-13let) - 60 kg
Bronzová medaile3. místoLžičař OldřichKATA Masters (40 let a více) muži
5. místoVašíček JanKUMITE starší žáci (12-13let) - 52 kg
5. místoDunai AndrejKUMITE ml.žáci (10 - 11 let) + 41 kg
5. místoLjubojevič Robert KATA starší žáci 12-13 let 8.-7.kyu
7. místoKubák DavidKUMITE dorostenci (14-15let) + 70 kg
7. místoŠalomová JessicaKATA ml.žákyně do 11 let 8.-7.kyu
7. místoPilnik MatůšKUMITE dorostenci (14-15let) - 57 kg



Velká cena Trutnova

25.02.2017 - místo konání Trutnov

Stříbrná medaile2. místoLžičař Davidkata team dorostenci + junioři (14-17)
Stříbrná medaile2. místoKubák Davidkata team dorostenci + junioři (14-17)
Stříbrná medaile2. místoPilnik Matůškata team dorostenci + junioři (14-17)
Bronzová medaile3. místoLžičař Davidkumite st. žáci -60 kg
5. místoPilnik Matůškumite dorostenci (14-15) -52kg
5. místoLžičař Oldřichkata muži
7. místoPilnik Matůškata dorostenci